293D226X9016B2TE3
DigiKey raktári szám
718-1138-2-ND - Szalag tekercsen (TR)
718-1138-1-ND - Vágott szalag (CT)
718-1138-6-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
293D226X9016B2TE3
Leírás
CAP TANT 22UF 10% 16V 1411
Gyártói standard átfutási idő
35 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
22 µF öntött Tantál kondenzátorok 16 V 1411 (3528 metrikus) 1,9ohm
EDA / CAD modellek
293D226X9016B2TE3 modellek
Kategória
Ekvivalens soros ellenállás (ESR)
1,9ohm
Gyrt.
Üzemi hőmérséklet
-55°C ~ 125°C
Tokozás
1411 (3528 metrikus)
Méretek
0,138" H. x 0,110" Sz. (3,50mm x 2,80mm)
Kapacitás
Max. magasság (beültetve)
0,083" (2,11mm)
Tűrés
±10%
Gyártói méretjelölés
B
Névleges feszültség
16 V