293D225X9010A2TE3
DigiKey raktári szám
718-1130-2-ND - Szalag tekercsen (TR)
718-1130-1-ND - Vágott szalag (CT)
718-1130-6-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
293D225X9010A2TE3
Leírás
CAP TANT 2.2UF 10% 10V 1206
Gyártói standard átfutási idő
31 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
2.2 µF öntött Tantál kondenzátorok 10 V 1206 (3216 metrikus) 6,3ohm
Adatlap
 Adatlap
EDA / CAD modellek
293D225X9010A2TE3 modellek
Kategória
Ekvivalens soros ellenállás (ESR)
6,3ohm
Gyrt.
Üzemi hőmérséklet
-55°C ~ 125°C
Sorozat
Rögzítés módja
Felületszerelt
Csomagolás
Szalag tekercsen (TR)
Vágott szalag (CT)
Digi-Reel®
Tokozás
1206 (3216 metrikus)
Alkatrész státusza
Aktív
Méretek
0,126" H. x 0,063" Sz. (3,20mm x 1,60mm)
Kapacitás
Max. magasság (beültetve)
0,071" (1,80mm)
Tűrés
±10%
Gyártói méretjelölés
A
Névleges feszültség
10 V