199D475X0016B1V1E3 megvásárolható, de általában nincs raktáron.
Elérhető helyettesítő alkatrészek:
Direct
Vishay Sprague
Raktáron: 0
Adatlap
Upgrade
Vishay Sprague
Raktáron: 0
Adatlap
Upgrade
Raktáron: 114
Raktáron: 80
Raktáron: 752
Similar
Similar
4.7 µF Védőbevonattal elátott Tantál kondenzátorok 16 V Radiális
A kép csak reprezentáció. A pontos műszaki adatokhoz nézze meg a termék adatlapját.
199D475X0016B1V1E3
DigiKey raktári szám
199D475X0016B1V1E3-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
199D475X0016B1V1E3
Leírás
CAP TANT 4.7UF 20% 16V RADIAL
Részletes leírás
EDA / CAD modellek
199D475X0016B1V1E3 modellek
Üzemi hőmérséklet
-55°C ~ 125°C
Gyrt.
Élettartam / hőmérséklet
1000 óra / 85°C
Méretek
0,197" átmérő (5,00mm)
Kapacitás
Max. magasság (beültetve)
0,300" (7,62mm)
Tűrés
±20%
Kivezetések közötti távolság
0,100" (2,54mm)
Névleges feszültség
16 V