199D225X9025A6B1E3 megvásárolható, de általában nincs raktáron.
Elérhető helyettesítő alkatrészek:
2.2 µF Védőbevonattal elátott Tantál kondenzátorok 25 V Radiális
A kép csak reprezentáció. A pontos műszaki adatokhoz nézze meg a termék adatlapját.
199D225X9025A6B1E3
DigiKey raktári szám
199D225X9025A6B1E3-ND - Szalag tekercsen (TR)
Gyártó
Gyártói cikkszám
199D225X9025A6B1E3
Leírás
CAP TANT 2.2UF 10% 25V RADIAL
Gyártói standard átfutási idő
43 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
Adatlap
 Adatlap
EDA / CAD modellek
199D225X9025A6B1E3 modellek
Üzemi hőmérséklet
-55°C ~ 125°C
Gyrt.
Élettartam / hőmérséklet
1000 óra / 85°C
Sorozat
Rögzítés módja
Furatszerelt
Csomagolás
Szalag tekercsen (TR)
Tokozás
Radiális
Alkatrész státusza
Aktív
Méretek
0,173" átmérő (4,40mm)
Kapacitás
Max. magasság (beültetve)
0,378" (9,61mm)
Tűrés
±10%
Kivezetések közötti távolság
0,200" (5,08mm)
Névleges feszültség
25 V