199D225X9025A1V1E3
DigiKey raktári szám
718-1215-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
199D225X9025A1V1E3
Leírás
CAP TANT 2.2UF 10% 25V RADIAL
Gyártói standard átfutási idő
43 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
2.2 µF Védőbevonattal elátott Tantál kondenzátorok 25 V Radiális
Adatlap
 Adatlap
EDA / CAD modellek
199D225X9025A1V1E3 modellek
Üzemi hőmérséklet
-55°C ~ 125°C
Gyrt.
Élettartam / hőmérséklet
1000 óra / 85°C
Sorozat
Rögzítés módja
Furatszerelt
Csomagolás
Ömlesztve
Tokozás
Radiális
Alkatrész státusza
Aktív
Méretek
0,173" átmérő (4,40mm)
Kapacitás
Max. magasság (beültetve)
0,280" (7,11mm)
Tűrés
±10%
Kivezetések közötti távolság
0,100" (2,54mm)
Névleges feszültség
25 V