199D106X9025C1V1E3 nincs raktáron és előrendelhető.
Elérhető helyettesítő alkatrészek:
Direct
Vishay Sprague
Raktáron: 20
Adatlap
Similar
Adatlap
Similar
Raktáron: 0
10 µF Védőbevonattal elátott Tantál kondenzátorok 25 V Radiális
A kép csak reprezentáció. A pontos műszaki adatokhoz nézze meg a termék adatlapját.
199D106X9025C1V1E3
DigiKey raktári szám
718-1180-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
199D106X9025C1V1E3
Leírás
CAP TANT 10UF 10% 25V RADIAL
Részletes leírás
EDA / CAD modellek
199D106X9025C1V1E3 modellek
Üzemi hőmérséklet
-55°C ~ 125°C
Gyrt.
Élettartam / hőmérséklet
1000 óra / 85°C
Csomagolás
Ömlesztve
Méretek
0,217" átmérő (5,50mm)
Kapacitás
Max. magasság (beültetve)
0,360" (9,14mm)
Tűrés
±10%
Kivezetések közötti távolság
0,100" (2,54mm)
Névleges feszültség
25 V