199D106X9010BXB1 megvásárolható, de általában nincs raktáron.
Elérhető helyettesítő alkatrészek:
Paraméterek tekintetében egyenértékű
Adatlap
10 µF Védőbevonattal elátott Tantál kondenzátorok 10 V Radiális
A kép csak reprezentáció. A pontos műszaki adatokhoz nézze meg a termék adatlapját.
199D106X9010BXB1
DigiKey raktári szám
199D106X9010BXB1-ND - Szalag tekercsen (TR)
Gyártó
Gyártói cikkszám
199D106X9010BXB1
Leírás
CAP TANT 10UF 10% 10V RADIAL
Részletes leírás
Adatlap
EDA / CAD modellek
199D106X9010BXB1 modellek
Üzemi hőmérséklet
-55°C ~ 85°C
Gyrt.
Élettartam / hőmérséklet
1000 óra / 85°C
Csomagolás
Szalag tekercsen (TR)
Méretek
0,197" átmérő (5,00mm)
Kapacitás
Max. magasság (beültetve)
0,360" (9,14mm)
Tűrés
±10%
Kivezetések közötti távolság
0,100" (2,54mm)
Névleges feszültség
10 V