199D106X9010B7V1E3 megvásárolható, de általában nincs raktáron.
Elérhető helyettesítő alkatrészek:
Upgrade
Adatlap
Similar
Adatlap
Similar
Direct
KYOCERA AVX
KYOCERA AVX
10 µF Védőbevonattal elátott Tantál kondenzátorok 10 V Radiális
A kép csak reprezentáció. A pontos műszaki adatokhoz nézze meg a termék adatlapját.
199D106X9010B7V1E3
DigiKey raktári szám
199D106X9010B7V1E3-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
199D106X9010B7V1E3
Leírás
CAP TANT 10UF 10% 10V RADIAL
Részletes leírás
EDA / CAD modellek
199D106X9010B7V1E3 modellek
Üzemi hőmérséklet
-55°C ~ 125°C
Gyrt.
Élettartam / hőmérséklet
1000 óra / 85°C
Csomagolás
Ömlesztve
Méretek
0,197" átmérő (5,00mm)
Kapacitás
Max. magasság (beültetve)
0,398" (10,12mm)
Tűrés
±10%
Kivezetések közötti távolság
0,250" (6,35mm)
Névleges feszültség
10 V