199D106X5010B1V1E3 megvásárolható, de általában nincs raktáron.
Elérhető helyettesítő alkatrészek:
10 µF Védőbevonattal elátott Tantál kondenzátorok 10 V Radiális
A kép csak reprezentáció. A pontos műszaki adatokhoz nézze meg a termék adatlapját.
199D106X5010B1V1E3
DigiKey raktári szám
199D106X5010B1V1E3-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
199D106X5010B1V1E3
Leírás
CAP TANT 10UF 5% 10V RADIAL
Gyártói standard átfutási idő
43 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
Adatlap
 Adatlap
EDA / CAD modellek
199D106X5010B1V1E3 modellek
Üzemi hőmérséklet
-55°C ~ 125°C
Gyrt.
Élettartam / hőmérséklet
1000 óra / 85°C
Sorozat
Rögzítés módja
Furatszerelt
Csomagolás
Ömlesztve
Tokozás
Radiális
Alkatrész státusza
Aktív
Méretek
0,197" átmérő (5,00mm)
Kapacitás
Max. magasság (beültetve)
0,300" (7,62mm)
Tűrés
±5%
Kivezetések közötti távolság
0,100" (2,54mm)
Névleges feszültség
10 V