199D106X0035D1V1E3
DigiKey raktári szám
199D106X0035D1V1E3-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
199D106X0035D1V1E3
Leírás
CAP TANT 10UF 20% 35V RADIAL
Részletes leírás
10 µF Védőbevonattal elátott Tantál kondenzátorok 35 V Radiális
EDA / CAD modellek
199D106X0035D1V1E3 modellek
Üzemi hőmérséklet
-55°C ~ 125°C
Gyrt.
Élettartam / hőmérséklet
1000 óra / 85°C
Csomagolás
Ömlesztve
Méretek
0,236" átmérő (6,00mm)
Kapacitás
Max. magasság (beültetve)
0,400" (10,16mm)
Tűrés
±20%
Kivezetések közötti távolság
0,100" (2,54mm)
Névleges feszültség
35 V