199D105X9050BXV1E3 megvásárolható, de általában nincs raktáron.
Elérhető helyettesítő alkatrészek:
Direct
Vishay Sprague
Raktáron: 1 053
Adatlap
Direct
Vishay Sprague
Raktáron: 448
Adatlap
Upgrade
Raktáron: 560
Upgrade
Raktáron: 0
Similar
Similar
1 µF Védőbevonattal elátott Tantál kondenzátorok 50 V Radiális
A kép csak reprezentáció. A pontos műszaki adatokhoz nézze meg a termék adatlapját.
199D105X9050BXV1E3
DigiKey raktári szám
199D105X9050BXV1E3-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
199D105X9050BXV1E3
Leírás
CAP TANT 1UF 10% 50V RADIAL
Gyártói standard átfutási idő
43 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
EDA / CAD modellek
199D105X9050BXV1E3 modellek
Üzemi hőmérséklet
-55°C ~ 125°C
Gyrt.
Élettartam / hőmérséklet
1000 óra / 85°C
Sorozat
Rögzítés módja
Furatszerelt
Csomagolás
Ömlesztve
Tokozás
Radiális
Alkatrész státusza
Aktív
Méretek
0,197" átmérő (5,00mm)
Kapacitás
Max. magasság (beültetve)
0,360" (9,14mm)
Tűrés
±10%
Kivezetések közötti távolság
0,100" (2,54mm)
Névleges feszültség
50 V