150D474X9006A2TE3 megvásárolható, de általában nincs raktáron.
Elérhető helyettesítő alkatrészek:
Similar
Vishay Sprague
Raktáron: 0
Adatlap
Similar
Vishay Sprague
Raktáron: 0
Adatlap
0.47 µF Hermetikusan lezárva Tantál kondenzátorok 6 V axiális
A kép csak reprezentáció. A pontos műszaki adatokhoz nézze meg a termék adatlapját.
150D474X9006A2TE3
DigiKey raktári szám
150D474X9006A2TE3-ND - Szalag tekercsen (TR)
Gyártó
Gyártói cikkszám
150D474X9006A2TE3
Leírás
CAP TANT 0.47UF 10% 6V AXIAL
Gyártói standard átfutási idő
39 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
EDA / CAD modellek
150D474X9006A2TE3 modellek
Kategória
Típus
Hermetikusan lezárva
Gyrt.
Üzemi hőmérséklet
-55°C ~ 125°C
Sorozat
Élettartam / hőmérséklet
1000 óra / 125°C
Csomagolás
Szalag tekercsen (TR)
Rögzítés módja
Furatszerelt
Alkatrész státusza
Aktív
Tokozás
axiális
Kapacitás
Méretek
0,135" átmérő x 0,286" H. (3,43mm x 7,26mm)
Tűrés
±10%
Gyártói méretjelölés
A
Névleges feszültség
6 V