SUP90100E-GE3
DigiKey raktári szám
742-SUP90100E-GE3-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
SUP90100E-GE3
Leírás
N-CHANNEL 200 V (D-S) MOSFET TO-
Gyártói standard átfutási idő
42 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
N csatornás 200 V 150A (Tc) 375W (Ta) Furatszerelt TO-220AB
Kategória
Rds On (max.) / Id, Ugs
10,9mohm / 16A, 10V
Gyrt.
Ugs(th) (Max) / Id
4V / 250µA
Sorozat
Kapu töltés (Qg) (max.) / Ugs
110 nC @ 10 V
Csomagolás
Ömlesztve
Ugs (Max)
±20V
Alkatrész státusza
Aktív
Bemenő kapacitás (Ciss) (max.) / Uds
3930 pF @ 100 V
FET típusa
Teljesítményveszteség (max.)
375W (Ta)
Technológia
Üzemi hőmérséklet
-55°C ~ 175°C (TJ)
Drain-source feszültség (Udss)
200 V
Rögzítés módja
Furatszerelt
Drain áram (Id) 25°C-on
Gyártói tokozás
TO-220AB
Meghajtó feszültség (max. Rds On, min. Rds On)
7,5V, 10V