SUM110P06-07L-E3
DigiKey raktári szám
SUM110P06-07L-E3TR-ND - Szalag tekercsen (TR)
SUM110P06-07L-E3CT-ND - Vágott szalag (CT)
SUM110P06-07L-E3DKR-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
SUM110P06-07L-E3
Leírás
MOSFET P-CH 60V 110A TO263
Gyártói standard átfutási idő
30 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
P-csatornás 60 V 110A (Tc) 3,75W (Ta), 375W (Ta) Felületszerelt TO-263 (D2PAK)
Adatlap
 Adatlap
EDA / CAD modellek
SUM110P06-07L-E3 modellek
Kategória
Ugs(th) (Max) / Id
3V / 250µA
Gyrt.
Kapu töltés (Qg) (max.) / Ugs
345 nC @ 10 V
Sorozat
Ugs (Max)
±20V
Csomagolás
Szalag tekercsen (TR)
Vágott szalag (CT)
Digi-Reel®
Bemenő kapacitás (Ciss) (max.) / Uds
11400 pF @ 25 V
Alkatrész státusza
Aktív
Teljesítményveszteség (max.)
3,75W (Ta), 375W (Ta)
FET típusa
Üzemi hőmérséklet
-55°C ~ 175°C (TJ)
Technológia
Rögzítés módja
Felületszerelt
Drain-source feszültség (Udss)
60 V
Gyártói tokozás
TO-263 (D2PAK)
Drain áram (Id) 25°C-on
Tokozás
Meghajtó feszültség (max. Rds On, min. Rds On)
4,5V, 10V
Alap típusszám
Rds On (max.) / Id, Ugs
6,9mohm / 30A, 10V