SUD50P06-15-GE3
DigiKey raktári szám
SUD50P06-15-GE3TR-ND - Szalag tekercsen (TR)
SUD50P06-15-GE3CT-ND - Vágott szalag (CT)
SUD50P06-15-GE3DKR-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
SUD50P06-15-GE3
Leírás
MOSFET P-CH 60V 50A TO252
Részletes leírás
P-csatornás 60 V 50A (Tc) 2,5W (Ta), 113W (Ta) Felületszerelt TO-252AA
EDA / CAD modellek
SUD50P06-15-GE3 modellek
Kategória
Ugs(th) (Max) / Id
3V / 250µA
Gyrt.
Kapu töltés (Qg) (max.) / Ugs
165 nC @ 10 V
Sorozat
Ugs (Max)
±20V
Bemenő kapacitás (Ciss) (max.) / Uds
4950 pF @ 25 V
Teljesítményveszteség (max.)
2,5W (Ta), 113W (Ta)
FET típusa
Üzemi hőmérséklet
-55°C ~ 150°C (TJ)
Drain-source feszültség (Udss)
60 V
Gyártói tokozás
TO-252AA
Drain áram (Id) 25°C-on
Tokozás
Meghajtó feszültség (max. Rds On, min. Rds On)
4,5V, 10V
Alap típusszám
Rds On (max.) / Id, Ugs
15mohm / 17A, 10V