SUD40N08-16-E3 | |
|---|---|
Gyártó | |
Gyártói cikkszám | SUD40N08-16-E3 |
Leírás | MOSFET N-CH 80V 40A TO252 |
Gyártói standard átfutási idő | 63 hét |
Vevői azonosító | |
Részletes leírás | N csatornás 80 V 40A (Tc) 3W (Ta), 136W (Ta) Felületszerelt TO-252AA |
Adatlap | Adatlap |
EDA / CAD modellek | SUD40N08-16-E3 modellek |
Kategória | Ugs(th) (Max) / Id 4V / 250µA |
Gyrt. | Kapu töltés (Qg) (max.) / Ugs 60 nC @ 10 V |
Sorozat | Ugs (Max) ±20V |
Csomagolás Szalag tekercsen (TR) Vágott szalag (CT) Digi-Reel® | Bemenő kapacitás (Ciss) (max.) / Uds 1960 pF @ 25 V |
Alkatrész státusza Aktív | Teljesítményveszteség (max.) 3W (Ta), 136W (Ta) |
FET típusa | Üzemi hőmérséklet -55°C ~ 175°C (TJ) |
Technológia | Rögzítés módja Felületszerelt |
Drain-source feszültség (Udss) 80 V | Gyártói tokozás TO-252AA |
Drain áram (Id) 25°C-on | Tokozás |
Meghajtó feszültség (max. Rds On, min. Rds On) 10V | Alap típusszám |
Rds On (max.) / Id, Ugs 16mohm / 40A, 10V |