SUD40N08-16-E3
DigiKey raktári szám
SUD40N08-16-E3TR-ND - Szalag tekercsen (TR)
SUD40N08-16-E3CT-ND - Vágott szalag (CT)
SUD40N08-16-E3DKR-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
SUD40N08-16-E3
Leírás
MOSFET N-CH 80V 40A TO252
Részletes leírás
N csatornás 80 V 40A (Tc) 3W (Ta), 136W (Ta) Felületszerelt TO-252AA
EDA / CAD modellek
SUD40N08-16-E3 modellek
Kategória
Ugs(th) (Max) / Id
4V / 250µA
Gyrt.
Kapu töltés (Qg) (max.) / Ugs
60 nC @ 10 V
Sorozat
Ugs (Max)
±20V
Bemenő kapacitás (Ciss) (max.) / Uds
1960 pF @ 25 V
Teljesítményveszteség (max.)
3W (Ta), 136W (Ta)
FET típusa
Üzemi hőmérséklet
-55°C ~ 175°C (TJ)
Drain-source feszültség (Udss)
80 V
Gyártói tokozás
TO-252AA
Drain áram (Id) 25°C-on
Tokozás
Meghajtó feszültség (max. Rds On, min. Rds On)
10V
Alap típusszám
Rds On (max.) / Id, Ugs
16mohm / 40A, 10V