SUD19P06-60L-E3
DigiKey raktári szám
SUD19P06-60L-E3TR-ND - Szalag tekercsen (TR)
SUD19P06-60L-E3CT-ND - Vágott szalag (CT)
SUD19P06-60L-E3DKR-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
SUD19P06-60L-E3
Leírás
MOSFET P-CH 60V 19A TO252
Gyártói standard átfutási idő
63 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
P-csatornás 60 V 19A (Tc) 2,7W (Ta), 46W (Ta) Felületszerelt TO-252AA
Adatlap
 Adatlap
EDA / CAD modellek
SUD19P06-60L-E3 modellek
Kategória
Ugs(th) (Max) / Id
3V / 250µA
Gyrt.
Kapu töltés (Qg) (max.) / Ugs
40 nC @ 10 V
Sorozat
Ugs (Max)
±20V
Csomagolás
Szalag tekercsen (TR)
Vágott szalag (CT)
Digi-Reel®
Bemenő kapacitás (Ciss) (max.) / Uds
1710 pF @ 25 V
Alkatrész státusza
Aktív
Teljesítményveszteség (max.)
2,7W (Ta), 46W (Ta)
FET típusa
Üzemi hőmérséklet
-55°C ~ 175°C (TJ)
Technológia
Rögzítés módja
Felületszerelt
Drain-source feszültség (Udss)
60 V
Gyártói tokozás
TO-252AA
Drain áram (Id) 25°C-on
Tokozás
Meghajtó feszültség (max. Rds On, min. Rds On)
4,5V, 10V
Alap típusszám
Rds On (max.) / Id, Ugs
60mohm / 10A, 10V