IRFP054PBF
DigiKey raktári szám
IRFP054PBF-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
IRFP054PBF
Leírás
MOSFET N-CH 60V 70A TO247-3
Gyártói standard átfutási idő
91 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
N csatornás 60 V 70A (Tc) 230W (Ta) Furatszerelt TO-247AC
Kategória
Ugs(th) (Max) / Id
4V / 250µA
Gyrt.
Kapu töltés (Qg) (max.) / Ugs
160 nC @ 10 V
Csomagolás
Csőtár
Ugs (Max)
±20V
Alkatrész státusza
Aktív
Bemenő kapacitás (Ciss) (max.) / Uds
4500 pF @ 25 V
FET típusa
Teljesítményveszteség (max.)
230W (Ta)
Technológia
Üzemi hőmérséklet
-55°C ~ 175°C (TJ)
Drain-source feszültség (Udss)
60 V
Rögzítés módja
Furatszerelt
Drain áram (Id) 25°C-on
Gyártói tokozás
TO-247AC
Meghajtó feszültség (max. Rds On, min. Rds On)
10V
Tokozás
Rds On (max.) / Id, Ugs
14mohm / 54A, 10V