TS53YL103MR10
DigiKey raktári szám
TS53YL-10KTR-ND - Szalag tekercsen (TR)
TS53YL-10KCT-ND - Vágott szalag (CT)
TS53YL-10KDKR-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
TS53YL103MR10
Leírás
TRIMMER 10K OHM 0.25W GW TOP ADJ
Gyártói standard átfutási idő
19 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
10 kOhms 0,25W, 1/4W sirályszárnyas Felületszerelt Trimmer potenciométer Cermet 1.0 fordulat Fent állítható
Adatlap
 Adatlap
EDA / CAD modellek
TS53YL103MR10 modellek
Termékadatok
Szűrés hasonló termékekre
Kategória
Hőmérsékleti koefficiens
±100ppm/°C
Gyártó
Vishay Sfernice
Fordulatok száma
1.0
Sorozat
Potenciométer típusa
Fent állítható
Csomagolás
Szalag tekercsen (TR)
Vágott szalag (CT)
Digi-Reel®
Ellenállás anyaga
Cermet
Alkatrész státusza
Aktív
Rögzítés módja
Felületszerelt
Ellenállás
10 kOhms
Végződtetés módja
sirályszárnyas
Teljesítmény (Watt)
0,25W, 1/4W
Méretek
Négyzet - 0,197" x 0,197" előlap (5,00mm x 5,00mm)
Tűrés
±20%