T73YE203KT20
DigiKey raktári szám
T73YE-20K-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
T73YE203KT20
Leírás
TRIMMER 20K OHM 0.5W PC PIN TOP
Részletes leírás
20 kOhms 0,5W, 1/2W NYÁK érintkezők Furatszerelt Trimmer potenciométer Cermet 1.0 fordulat Fent állítható
Kategória
Hőmérsékleti koefficiens
±100ppm/°C
Potenciométer típusa
Fent állítható
Ellenállás
20 kOhms
Teljesítmény (Watt)
0,5W, 1/2W
Méretek
Négyszögletes - 0,276" x 0,260" előlap (7,00mm x 6,60mm)
Tűrés
±10%