T73XX103KT20
DigiKey raktári szám
T73XX-10K-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
T73XX103KT20
Leírás
TRIMMER 10K OHM 0.5W PC PIN SIDE
Gyártói standard átfutási idő
15 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
10 kOhms 0,5W, 1/2W NYÁK érintkezők Furatszerelt Trimmer potenciométer Cermet 1.0 fordulat Oldalt állítható
Kategória
Hőmérsékleti koefficiens
±100ppm/°C
Gyártó
Vishay Sfernice
Fordulatok száma
1.0
Sorozat
Potenciométer típusa
Oldalt állítható
Csomagolás
Csőtár
Ellenállás anyaga
Cermet
Alkatrész státusza
Aktív
Rögzítés módja
Furatszerelt
Ellenállás
10 kOhms
Végződtetés módja
NYÁK érintkezők
Teljesítmény (Watt)
0,5W, 1/2W
Méretek
Négyszögletes - 0,276" x 0,260" előlap (7,00mm x 6,60mm)
Tűrés
±10%