RCMM0233R0JKS14
DigiKey raktári szám
716-RCMM0233R0JKS14-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
RCMM0233R0JKS14
Leírás
RES 33 OHM 5% 1/2W AXIAL
Gyártói standard átfutási idő
14 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
33 Ohms ±5% 0,5W, 1/2W Furatszerelt ellenállás axiális Fémfólia
Kategória
Teljesítmény (Watt)
Gyrt.
Összetétel
Sorozat
Hőmérsékleti koefficiens
±100ppm/°C
Csomagolás
Tasak
Üzemi hőmérséklet
-65°C ~ 155°C
Alkatrész státusza
Aktív
Tokozás
Ellenállás
Méretek
0,098" átmérő x 0,256" H. (2,50mm x 6,50mm)