LTO050F10R00JTE3
DigiKey raktári szám
LT50J-10-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
LTO050F10R00JTE3
Leírás
RES 10 OHM 50W 5% TO220
Részletes leírás
10 Ohms ±5% 50W Furatszerelt ellenállás TO-220-2 Full Pack nem induktív Vastag réteg
EDA / CAD modellek
LTO050F10R00JTE3 modellek
Hőmérsékleti koefficiens
±150ppm/°C
Sorozat
Üzemi hőmérséklet
-55°C ~ 150°C
Méretek
0,409" H. x 0,126" Sz. (10,40mm x 3,20mm)
Tűrés
Max. magasság (beültetve)
0,799" (20,30mm)