LTO030FR0500JTE3
DigiKey raktári szám
716-LTO030FR0500JTE3-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
LTO030FR0500JTE3
Leírás
RES 0.05 OHM 5% 30W TO220
Gyártói standard átfutási idő
12 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
50 mOhms ±5% 30W Furatszerelt ellenállás TO-220-2 Full Pack nem induktív Vastag réteg
Adatlap
 Adatlap
EDA / CAD modellek
LTO030FR0500JTE3 modellek
Kategória
Tulajdonságok
nem induktív
Gyrt.
Hőmérsékleti koefficiens
±700ppm/°C
Sorozat
Üzemi hőmérséklet
-55°C ~ 150°C
Csomagolás
Csőtár
Tokozás
Alkatrész státusza
Aktív
Gyártói tokozás
TO-220-2
Ellenállás
Méretek
0,409" H. x 0,126" Sz. (10,40mm x 3,20mm)
Tűrés
Max. magasság (beültetve)
0,650" (16,50mm)