T55D475M063C0100
DigiKey raktári szám
3581-T55D475M063C0100TR-ND - Szalag tekercsen (TR)
3581-T55D475M063C0100CT-ND - Vágott szalag (CT)
Gyártó
Gyártói cikkszám
T55D475M063C0100
Leírás
CAP TANT POLY 4.7UF 63V 2917
Gyártói standard átfutási idő
53 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
4.7 µF öntött Tantál-polimer kondenzátor 63 V 2917 (7343 metrikus) 100mohm / 100kHz
Kategória
Ekvivalens soros ellenállás (ESR)
100mohm / 100kHz
Gyártó
Vishay Polytech
Üzemi hőmérséklet
-55°C ~ 125°C
Tokozás
2917 (7343 metrikus)
Méretek
0,287" H. x 0,169" Sz. (7,30mm x 4,30mm)
Kapacitás
4.7 µF
Max. magasság (beültetve)
0,122" (3,10mm)
Tűrés
±20%
Gyártói méretjelölés
D
Névleges feszültség
63 V