T54EE157M030ESA150 | |
|---|---|
Gyártó | Mitsubishi Electric Europe B.V. |
Gyártói cikkszám | T54EE157M030ESA150 |
Leírás | CAP TANT POLY 150UF 30V 2917 |
Gyártói standard átfutási idő | 43 hét |
Vevői azonosító | |
Részletes leírás | 150 µF öntött Tantál-polimer kondenzátor 30 V 2917 (7343 metrikus) 150mohm / 100kHz |
Adatlap | Adatlap |
EDA / CAD modellek | T54EE157M030ESA150 modellek |
Kategória | Ekvivalens soros ellenállás (ESR) 150mohm / 100kHz |
Gyártó Mitsubishi Electric Europe B.V. | Üzemi hőmérséklet -55°C ~ 125°C |
Sorozat | Rögzítés módja Felületszerelt |
Csomagolás Szalag tekercsen (TR) Vágott szalag (CT) | Tokozás 2917 (7343 metrikus) |
Alkatrész státusza Aktív | Méretek 0,287" H. x 0,169" Sz. (7,30mm x 4,30mm) |
Kapacitás 150 µF | Max. magasság (beültetve) 0,169" (4,30mm) |
Tűrés ±20% | Gyártói méretjelölés EE |
Névleges feszültség 30 V | Minősítések COTS |