VSSAF5L45-M3/6A
DigiKey raktári szám
VSSAF5L45-M3/6AGITR-ND - Szalag tekercsen (TR)
VSSAF5L45-M3/6AGICT-ND - Vágott szalag (CT)
VSSAF5L45-M3/6AGIDKR-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
VSSAF5L45-M3/6A
Leírás
DIODE SCHOTTKY 45V 3A DO221AC
Gyártói standard átfutási idő
10 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
dióda 45 V 3A Felületszerelt DO-221AC (SlimSMA)
Adatlap
 Adatlap
EDA / CAD modellek
VSSAF5L45-M3/6A modellek
Termékadatok
Szűrés hasonló termékekre
Kategória
Sebesség
Gyors helyreállás =< 500ns, > 200mA (Io)
Gyrt.
Visszáram Ur-nél
650 µA @ 45 V
Sorozat
Kapacitás / Ur, F
740pF / 4V, 1MHz
Csomagolás
Szalag tekercsen (TR)
Vágott szalag (CT)
Digi-Reel®
Rögzítés módja
Alkatrész státusza
Aktív
Tokozás
Technológia
Gyártói tokozás
DO-221AC (SlimSMA)
DC zárófeszültség (Ur) (max.)
45 V
Üzemi hőmérséklet (átmenet)
-40°C ~ 150°C
Vezetési áram (Io)
3A
Alap típusszám
Nyitóirányú feszültség (Uf) (max.) / If
560 mV @ 5 A