VS-6TQ045S-M3
DigiKey raktári szám
112-VS-6TQ045S-M3-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
VS-6TQ045S-M3
Leírás
DIODE SCHOTTKY 45V 6A TO263AB
Gyártói standard átfutási idő
21 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
dióda 45 V 6A Felületszerelt TO-263AB (D2PAK)
Kategória
Sebesség
Gyors helyreállás =< 500ns, > 200mA (Io)
Gyrt.
Visszáram Ur-nél
800 µA @ 45 V
Csomagolás
Csőtár
Kapacitás / Ur, F
400pF / 5V, 1MHz
Alkatrész státusza
Aktív
Rögzítés módja
Technológia
Tokozás
DC zárófeszültség (Ur) (max.)
45 V
Gyártói tokozás
TO-263AB (D2PAK)
Vezetési áram (Io)
6A
Üzemi hőmérséklet (átmenet)
-55°C ~ 175°C
Nyitóirányú feszültség (Uf) (max.) / If
600 mV @ 6 A