VS-30EPU12LHN3 megvásárolható, de általában nincs raktáron.
Elérhető helyettesítő alkatrészek:
Paraméterek tekintetében egyenértékű
Vishay General Semiconductor - Diodes Division
Raktáron: 0
Adatlap
Ehhez nincs kép: VS-30EPU12LHN3
A kép csak reprezentáció. A pontos műszaki adatokhoz nézze meg a termék adatlapját.
VS-30EPU12LHN3
DigiKey raktári szám
VS-30EPU12LHN3-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
VS-30EPU12LHN3
Leírás
DIODE STANDARD 1200V 30A TO247AD
Gyártói standard átfutási idő
20 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
dióda 1200 V 30A Furatszerelt TO-247AD
Kategória
Záróirányú feléledési idő (Trr)
220 ns
Gyrt.
Visszáram Ur-nél
145 µA @ 1200 V
Sorozat
Típusjelölés
autóipar
Csomagolás
Csőtár
Minősítés
AEC-Q101
Alkatrész státusza
Aktív
Rögzítés módja
Technológia
Tokozás
DC zárófeszültség (Ur) (max.)
1200 V
Gyártói tokozás
TO-247AD
Vezetési áram (Io)
30A
Üzemi hőmérséklet (átmenet)
-55°C ~ 175°C
Nyitóirányú feszültség (Uf) (max.) / If
2.68 V @ 30 A
Alap típusszám
Sebesség
Gyors helyreállás =< 500ns, > 200mA (Io)