VS-15EWH06FNTR-M3
DigiKey raktári szám
VS-15EWH06FNTR-M3TR-ND - Szalag tekercsen (TR)
VS-15EWH06FNTR-M3CT-ND - Vágott szalag (CT)
VS-15EWH06FNTR-M3DKR-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
VS-15EWH06FNTR-M3
Leírás
DIODE STANDARD 600V 15A TO252AA
Gyártói standard átfutási idő
23 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
dióda 600 V 15A Felületszerelt
Kategória
Sebesség
Gyors helyreállás =< 500ns, > 200mA (Io)
Gyrt.
Záróirányú feléledési idő (Trr)
36 ns
Sorozat
Visszáram Ur-nél
50 µA @ 600 V
Csomagolás
Szalag tekercsen (TR)
Vágott szalag (CT)
Digi-Reel®
Rögzítés módja
Alkatrész státusza
Aktív
Tokozás
Technológia
Gyártói tokozás
TO-252AA (DPAK)
DC zárófeszültség (Ur) (max.)
600 V
Üzemi hőmérséklet (átmenet)
-65°C ~ 175°C
Vezetési áram (Io)
15A
Alap típusszám
Nyitóirányú feszültség (Uf) (max.) / If
2.1 V @ 15 A