VS-15EVL06HM3/I
DigiKey raktári szám
VS-15EVL06HM3/IGITR-ND - Szalag tekercsen (TR)
VS-15EVL06HM3/IGICT-ND - Vágott szalag (CT)
VS-15EVL06HM3/IGIDKR-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
VS-15EVL06HM3/I
Leírás
DIODE STANDARD 600V 15A SLIMDPAK
Gyártói standard átfutási idő
10 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
dióda 600 V 15A Felületszerelt SlimDPAK
Adatlap
 Adatlap
EDA / CAD modellek
VS-15EVL06HM3/I modellek
Kategória
Záróirányú feléledési idő (Trr)
60 ns
Gyrt.
Visszáram Ur-nél
10 µA @ 600 V
Sorozat
Típusjelölés
autóipar
Csomagolás
Szalag tekercsen (TR)
Vágott szalag (CT)
Digi-Reel®
Minősítés
AEC-Q101
Alkatrész státusza
Aktív
Rögzítés módja
Technológia
Tokozás
DC zárófeszültség (Ur) (max.)
600 V
Gyártói tokozás
SlimDPAK
Vezetési áram (Io)
15A
Üzemi hőmérséklet (átmenet)
-55°C ~ 175°C
Nyitóirányú feszültség (Uf) (max.) / If
1.35 V @ 15 A
Alap típusszám
Sebesség
Gyors helyreállás =< 500ns, > 200mA (Io)