VGSOT12C-HG3-18
DigiKey raktári szám
112-VGSOT12C-HG3-18TR-ND - Szalag tekercsen (TR)
112-VGSOT12C-HG3-18CT-ND - Vágott szalag (CT)
112-VGSOT12C-HG3-18DKR-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
VGSOT12C-HG3-18
Leírás
TVS DIODE 12VWM 26VC SOT233
Gyártói standard átfutási idő
41 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
26V bilincs Ipp TVS dióda Felületszerelt SOT-23-3
Kategória
Teljesítmény elosztás
480W
Gyrt.
Hálózatvédelem
No
Csomagolás
Szalag tekercsen (TR)
Vágott szalag (CT)
Digi-Reel®
Kapacitás / frekvencia
115pF / 1MHz
Alkatrész státusza
Aktív
Üzemi hőmérséklet
-55°C ~ 150°C (TJ)
Típus
Zener
Típusjelölés
autóipar
Egyirányú csatornák
2
Minősítés
AEC-Q101
Ellenfeszültség (tip.)
12V (max.)
Rögzítés módja
Felületszerelt
Átütési feszültség (min.)
13,5V
Tokozás
TO-236-3, SC-59, SOT-23-3
Max. összekapcsoló feszültség / Ipp
26V
Gyártói tokozás
Max. impulzusáram (10/1000µs)
18.5A (8/20µs)