VCAN33A2-03G-E3-08
DigiKey raktári szám
112-VCAN33A2-03G-E3-08TR-ND - Szalag tekercsen (TR)
112-VCAN33A2-03G-E3-08CT-ND - Vágott szalag (CT)
112-VCAN33A2-03G-E3-08DKR-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
VCAN33A2-03G-E3-08
Leírás
TVS DIODE 33VWM 56VC SOT323
Gyártói standard átfutási idő
15 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
56V bilincs 2,5A (8/20µs) Ipp TVS dióda Felületszerelt SOT-323
Kategória
Teljesítmény elosztás
140W
Gyrt.
Hálózatvédelem
No
Csomagolás
Szalag tekercsen (TR)
Vágott szalag (CT)
Digi-Reel®
Felhasználás
CAN
Alkatrész státusza
Aktív
Kapacitás / frekvencia
8,4pF / 1MHz
Típus
Zener
Üzemi hőmérséklet
-55°C ~ 150°C (TJ)
Kétirányú csatornák
2
Rögzítés módja
Felületszerelt
Ellenfeszültség (tip.)
33V (max.)
Tokozás
SC-70, SOT-323
Átütési feszültség (min.)
36V
Gyártói tokozás
Max. összekapcsoló feszültség / Ipp
56V
Alap típusszám
Max. impulzusáram (10/1000µs)
2,5A (8/20µs)