V8KM60DUHM3/H
DigiKey raktári szám
V8KM60DUHM3/HGITR-ND - Szalag tekercsen (TR)
V8KM60DUHM3/HGICT-ND - Vágott szalag (CT)
V8KM60DUHM3/HGIDKR-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
V8KM60DUHM3/H
Leírás
DIODE ARRAY SCHOT 60V 8A FLATPAK
Gyártói standard átfutási idő
10 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
Diódatömb 2 független 60 V 8A Felületszerelt 8-TDFN
Kategória
Sebesség
Gyors helyreállás =< 500ns, > 200mA (Io)
Gyártó
Vishay General Semiconductor - Diodes Division
Visszáram Ur-nél
300 µA @ 60 V
Csomagolás
Szalag tekercsen (TR)
Vágott szalag (CT)
Digi-Reel®
Üzemi hőmérséklet (átmenet)
-40°C ~ 175°C
Alkatrész státusza
Aktív
Típusjelölés
autóipar
Dióda kialakítása
2 független
Minősítés
AEC-Q101
Technológia
Schottky
Rögzítés módja
Felületszerelt
DC zárófeszültség (Ur) (max.)
60 V
Tokozás
8-TDFN
Vezetési áram (Io) (diódánként)
8A
Gyártói tokozás
FlatPAK 5x6 (dupla)
Nyitóirányú feszültség (Uf) (max.) / If
640 mV @ 4 A