V4PAN50-M3/I
DigiKey raktári szám
V4PAN50-M3/ITR-ND - Szalag tekercsen (TR)
V4PAN50-M3/ICT-ND - Vágott szalag (CT)
V4PAN50-M3/IDKR-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
V4PAN50-M3/I
Leírás
DIODE SCHOTTKY 50V 3A DO221BC
Gyártói standard átfutási idő
10 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
dióda 50 V 3A Felületszerelt DO-221BC (SMPA)
Adatlap
 Adatlap
EDA / CAD modellek
V4PAN50-M3/I modellek
Termékadatok
Szűrés hasonló termékekre
Kategória
Sebesség
Gyors helyreállás =< 500ns, > 200mA (Io)
Gyrt.
Visszáram Ur-nél
600 µA @ 50 V
Sorozat
Kapacitás / Ur, F
480pF / 4V, 1MHz
Csomagolás
Szalag tekercsen (TR)
Vágott szalag (CT)
Digi-Reel®
Rögzítés módja
Alkatrész státusza
Aktív
Tokozás
Technológia
Gyártói tokozás
DO-221BC (SMPA)
DC zárófeszültség (Ur) (max.)
50 V
Üzemi hőmérséklet (átmenet)
-40°C ~ 150°C
Vezetési áram (Io)
3A
Alap típusszám
Nyitóirányú feszültség (Uf) (max.) / If
430 mV @ 2 A