V30K45-M3/H
DigiKey raktári szám
V30K45-M3/HTR-ND - Szalag tekercsen (TR)
V30K45-M3/HCT-ND - Vágott szalag (CT)
V30K45-M3/HDKR-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
V30K45-M3/H
Leírás
DIODE SCHOTTKY 45V 30A FLATPAK
Gyártói standard átfutási idő
18 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
dióda 45 V 30A Felületszerelt FlatPAK (5x6)
Adatlap
 Adatlap
EDA / CAD modellek
V30K45-M3/H modellek
Termékadatok
Szűrés hasonló termékekre
Kategória
Sebesség
Gyors helyreállás =< 500ns, > 200mA (Io)
Gyrt.
Visszáram Ur-nél
2 mA @ 45 V
Sorozat
Kapacitás / Ur, F
4000pF / 4V, 1MHz
Csomagolás
Szalag tekercsen (TR)
Vágott szalag (CT)
Digi-Reel®
Rögzítés módja
Alkatrész státusza
Aktív
Tokozás
Technológia
Gyártói tokozás
FlatPAK (5x6)
DC zárófeszültség (Ur) (max.)
45 V
Üzemi hőmérséklet (átmenet)
-40°C ~ 150°C
Vezetési áram (Io)
30A
Alap típusszám
Nyitóirányú feszültség (Uf) (max.) / If
630 mV @ 30 A