TZX8V2D-TAP
DigiKey raktári szám
TZX8V2D-TAPGICT-ND - Vágott szalag (CT)
TZX8V2D-TAPGITB-ND - Szalag dobozban (TB)
Gyártó
Gyártói cikkszám
TZX8V2D-TAP
Leírás
DIODE ZENER 8.2V 500MW DO204AH
Gyártói standard átfutási idő
12 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
Zener dióda 8.2 V 500 mW Furatszerelt DO-204AH (DO-35)
Kategória
Nyitóirányú feszültség (Uf) (max.) / If
1.5 V @ 200 mA
Gyrt.
Üzemi hőmérséklet
-65°C ~ 175°C
Sorozat
Típusjelölés
autóipar
Csomagolás
Vágott szalag (CT)
Szalag dobozban (TB)
Minősítés
AEC-Q101
Alkatrész státusza
Aktív
Rögzítés módja
Furatszerelt
Névleges Zener-feszültség (Uz)
Tokozás
Max. teljesítmény
500 mW
Gyártói tokozás
DO-204AH (DO-35)
Max. impedancia (Zzt)
20 Ohms
Alap típusszám
Visszáram Ur-nél
1 µA @ 6.2 V