SS10P4-M3/86A
DigiKey raktári szám
SS10P4-M3/86AGITR-ND - Szalag tekercsen (TR)
SS10P4-M3/86AGICT-ND - Vágott szalag (CT)
SS10P4-M3/86AGIDKR-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
SS10P4-M3/86A
Leírás
DIODE SCHOTTKY 40V 10A TO277A
Gyártói standard átfutási idő
12 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
dióda 40 V 10A Felületszerelt TO-277A (SMPC)
Kategória
Sebesség
Gyors helyreállás =< 500ns, > 200mA (Io)
Gyrt.
Visszáram Ur-nél
800 µA @ 40 V
Sorozat
Kapacitás / Ur, F
750pF / 4V, 1MHz
Csomagolás
Szalag tekercsen (TR)
Vágott szalag (CT)
Digi-Reel®
Rögzítés módja
Alkatrész státusza
Aktív
Tokozás
Technológia
Gyártói tokozás
TO-277A (SMPC)
DC zárófeszültség (Ur) (max.)
40 V
Üzemi hőmérséklet (átmenet)
-55°C ~ 150°C
Vezetési áram (Io)
10A
Alap típusszám
Nyitóirányú feszültség (Uf) (max.) / If
560 mV @ 10 A