SMZJ3802B-E3/52 megvásárolható, de általában nincs raktáron.
Elérhető helyettesítő alkatrészek:
Direct
Vishay General Semiconductor - Diodes Division
Raktáron: 0
Adatlap
Similar
Diodes Incorporated
Raktáron: 13 490
Adatlap
Similar
onsemi
Microchip Technology
Microchip Technology
onsemi
Zener dióda 36 V 1.5 W ±5% Felületszerelt DO-214AA (SMBJ)
A kép csak reprezentáció. A pontos műszaki adatokhoz nézze meg a termék adatlapját.
SMZJ3802B-E3/52
DigiKey raktári szám
SMZJ3802B-E3/52-ND - Szalag tekercsen (TR)
Gyártó
Gyártói cikkszám
SMZJ3802B-E3/52
Leírás
DIODE ZENER 36V 1.5W DO214AA
Gyártói standard átfutási idő
10 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
Kategória
Max. impedancia (Zzt)
38 Ohms
Gyrt.
Visszáram Ur-nél
5 µA @ 27.4 V
Csomagolás
Szalag tekercsen (TR)
Üzemi hőmérséklet
-55°C ~ 150°C
Alkatrész státusza
Aktív
Rögzítés módja
Felületszerelt
Névleges Zener-feszültség (Uz)
Tokozás
Tűrés
±5%
Gyártói tokozás
DO-214AA (SMBJ)
Max. teljesítmény
1.5 W