SMF33A-E3-08
DigiKey raktári szám
SMF33A-E3-08TR-ND - Szalag tekercsen (TR)
SMF33A-E3-08CT-ND - Vágott szalag (CT)
SMF33A-E3-08DKR-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
SMF33A-E3-08
Leírás
TVS DIODE 33VWM 53.3VC DO219AB
Részletes leírás
53,3V bilincs 3,8A Ipp TVS dióda Felületszerelt DO-219AB (SMF)
Kategória
Max. impulzusáram (10/1000µs)
3,8A
Gyrt.
Teljesítmény elosztás
200W
Kapacitás / frekvencia
198pF / 1MHz
Üzemi hőmérséklet
-65°C ~ 175°C (TJ)
Ellenfeszültség (tip.)
33V
Átütési feszültség (min.)
36,7V
Gyártói tokozás
Max. összekapcsoló feszültség / Ipp
53,3V