SMF30A-E3-08
DigiKey raktári szám
SMF30A-E3-08GITR-ND - Szalag tekercsen (TR)
SMF30A-E3-08GICT-ND - Vágott szalag (CT)
SMF30A-E3-08GIDKR-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
SMF30A-E3-08
Leírás
TVS DIODE 30VWM 48.4VC DO219AB
Gyártói standard átfutási idő
20 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
48,4V bilincs 4,1A Ipp TVS dióda Felületszerelt DO-219AB (SMF)
Kategória
Max. impulzusáram (10/1000µs)
4,1A
Gyrt.
Teljesítmény elosztás
200W
Sorozat
Hálózatvédelem
No
Csomagolás
Szalag tekercsen (TR)
Vágott szalag (CT)
Digi-Reel®
Felhasználás
univerzális
Alkatrész státusza
Aktív
Kapacitás / frekvencia
207pF / 1MHz
Típus
Zener
Üzemi hőmérséklet
-65°C ~ 175°C (TJ)
Egyirányú csatornák
1
Rögzítés módja
Felületszerelt
Ellenfeszültség (tip.)
30V
Tokozás
DO-219AB
Átütési feszültség (min.)
33,3V
Gyártói tokozás
Max. összekapcsoló feszültség / Ipp
48,4V