SMF16A-E3-08 | |
|---|---|
Gyártó | |
Gyártói cikkszám | SMF16A-E3-08 |
Leírás | TVS DIODE 16VWM 26VC DO219AB |
Gyártói standard átfutási idő | 20 hét |
Vevői azonosító | |
Részletes leírás | 26V bilincs 7,7A Ipp TVS dióda Felületszerelt DO-219AB (SMF) |
Adatlap | Adatlap |
Kategória | Max. impulzusáram (10/1000µs) 7,7A |
Gyrt. | Teljesítmény elosztás 200W |
Sorozat | Hálózatvédelem No |
Csomagolás Szalag tekercsen (TR) Vágott szalag (CT) Digi-Reel® | Felhasználás univerzális |
Alkatrész státusza Aktív | Kapacitás / frekvencia 343pF / 1MHz |
Típus Zener | Üzemi hőmérséklet -65°C ~ 175°C (TJ) |
Egyirányú csatornák 1 | Rögzítés módja Felületszerelt |
Ellenfeszültség (tip.) 16V | Tokozás DO-219AB |
Átütési feszültség (min.) 17,8V | Gyártói tokozás |
Max. összekapcsoló feszültség / Ipp 26V | Alap típusszám |