SMF16A-E3-08
DigiKey raktári szám
SMF16A-E3-08GITR-ND - Szalag tekercsen (TR)
SMF16A-E3-08GICT-ND - Vágott szalag (CT)
SMF16A-E3-08GIDKR-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
SMF16A-E3-08
Leírás
TVS DIODE 16VWM 26VC DO219AB
Gyártói standard átfutási idő
20 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
26V bilincs 7,7A Ipp TVS dióda Felületszerelt DO-219AB (SMF)
Kategória
Max. impulzusáram (10/1000µs)
7,7A
Gyrt.
Teljesítmény elosztás
200W
Sorozat
Hálózatvédelem
No
Csomagolás
Szalag tekercsen (TR)
Vágott szalag (CT)
Digi-Reel®
Felhasználás
univerzális
Alkatrész státusza
Aktív
Kapacitás / frekvencia
343pF / 1MHz
Típus
Zener
Üzemi hőmérséklet
-65°C ~ 175°C (TJ)
Egyirányú csatornák
1
Rögzítés módja
Felületszerelt
Ellenfeszültség (tip.)
16V
Tokozás
DO-219AB
Átütési feszültség (min.)
17,8V
Gyártói tokozás
Max. összekapcsoló feszültség / Ipp
26V