SMBJ13A-E3/5B
DigiKey raktári szám
SMBJ13A-E3/5BGITR-ND - Szalag tekercsen (TR)
SMBJ13A-E3/5BGICT-ND - Vágott szalag (CT)
SMBJ13A-E3/5BGIDKR-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
SMBJ13A-E3/5B
Leírás
TVS DIODE 13VWM 21.5VC DO214AA
Gyártói standard átfutási idő
12 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
21,5V bilincs 27,9A Ipp TVS dióda Felületszerelt DO-214AA (SMBJ)
Kategória
Max. impulzusáram (10/1000µs)
27,9A
Gyrt.
Teljesítmény elosztás
600W
Üzemi hőmérséklet
-55°C ~ 150°C (TJ)
Felületszerelt
Egyirányú csatornák
Ellenfeszültség (tip.)
13V
Gyártói tokozás
Átütési feszültség (min.)
14,4V
Alap típusszám
Max. összekapcsoló feszültség / Ipp
21,5V