SMBJ13A-E3/5B | |
|---|---|
Gyártó | |
Gyártói cikkszám | SMBJ13A-E3/5B |
Leírás | TVS DIODE 13VWM 21.5VC DO214AA |
Gyártói standard átfutási idő | 12 hét |
Vevői azonosító | |
Részletes leírás | 21,5V bilincs 27,9A Ipp TVS dióda Felületszerelt DO-214AA (SMBJ) |
Adatlap | Adatlap |
Kategória | Max. impulzusáram (10/1000µs) 27,9A |
Gyrt. | Teljesítmény elosztás 600W |
Sorozat | Hálózatvédelem No |
Csomagolás Szalag tekercsen (TR) Vágott szalag (CT) Digi-Reel® | Felhasználás univerzális |
Alkatrész státusza Aktív | Üzemi hőmérséklet -55°C ~ 150°C (TJ) |
Típus Zener | Rögzítés módja Felületszerelt |
Egyirányú csatornák 1 | Tokozás DO-214AA, SMB |
Ellenfeszültség (tip.) 13V | Gyártói tokozás |
Átütési feszültség (min.) 14,4V | Alap típusszám |
Max. összekapcsoló feszültség / Ipp 21,5V |