SMB10J9.0A-E3/52
DigiKey raktári szám
112-SMB10J9.0A-E3/52TR-ND - Szalag tekercsen (TR)
112-SMB10J9.0A-E3/52CT-ND - Vágott szalag (CT)
112-SMB10J9.0A-E3/52DKR-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
SMB10J9.0A-E3/52
Leírás
TVS DIODE 9VWM 15.4VC DO214AA
Gyártói standard átfutási idő
12 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
15,4V bilincs 64,9A Ipp TVS dióda Felületszerelt DO-214AA (SMB)
Kategória
Max. impulzusáram (10/1000µs)
64,9A
Gyrt.
Teljesítmény elosztás
1000W (1kW)
Sorozat
Hálózatvédelem
No
Csomagolás
Szalag tekercsen (TR)
Vágott szalag (CT)
Digi-Reel®
Felhasználás
univerzális
Alkatrész státusza
Aktív
Üzemi hőmérséklet
-55°C ~ 150°C (TJ)
Típus
Zener
Rögzítés módja
Felületszerelt
Egyirányú csatornák
1
Tokozás
DO-214AA, SMB
Ellenfeszültség (tip.)
9V
Gyártói tokozás
Átütési feszültség (min.)
10V
Alap típusszám
Max. összekapcsoló feszültség / Ipp
15,4V