Ehhez nincs kép: SMAJ60CA-E3/61
A kép csak reprezentáció. A pontos műszaki adatokhoz nézze meg a termék adatlapját.
SMAJ60CA-E3/61
DigiKey raktári szám
SMAJ60CA-E3/61GITR-ND - Szalag tekercsen (TR)
SMAJ60CA-E3/61GICT-ND - Vágott szalag (CT)
SMAJ60CA-E3/61GIDKR-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
SMAJ60CA-E3/61
Leírás
TVS DIODE 60VWM 96.8VC DO214AC
Gyártói standard átfutási idő
28 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
96,8V bilincs 4,1A Ipp TVS dióda Felületszerelt DO-214AC (SMA)
Adatlap
 Adatlap
EDA / CAD modellek
SMAJ60CA-E3/61 modellek
Kategória
Max. impulzusáram (10/1000µs)
4,1A
Gyrt.
Teljesítmény elosztás
400W
Sorozat
Hálózatvédelem
No
Csomagolás
Szalag tekercsen (TR)
Vágott szalag (CT)
Digi-Reel®
Felhasználás
univerzális
Alkatrész státusza
Aktív
Üzemi hőmérséklet
-55°C ~ 150°C (TJ)
Típus
Zener
Rögzítés módja
Felületszerelt
Kétirányú csatornák
1
Tokozás
DO-214AC, SMA
Ellenfeszültség (tip.)
60V
Gyártói tokozás
Átütési feszültség (min.)
66,7V
Alap típusszám
Max. összekapcsoló feszültség / Ipp
96,8V