Ehhez nincs kép: SMAJ33CA-E3/5A
A kép csak reprezentáció. A pontos műszaki adatokhoz nézze meg a termék adatlapját.
SMAJ33CA-E3/5A
DigiKey raktári szám
SMAJ33CA-E3/5AGITR-ND - Szalag tekercsen (TR)
SMAJ33CA-E3/5AGICT-ND - Vágott szalag (CT)
SMAJ33CA-E3/5AGIDKR-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
SMAJ33CA-E3/5A
Leírás
TVS DIODE 33VWM 53.3VC DO214AC
Gyártói standard átfutási idő
28 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
53,3V bilincs 7,5A Ipp TVS dióda Felületszerelt DO-214AC (SMA)
Kategória
Max. impulzusáram (10/1000µs)
7,5A
Gyrt.
Teljesítmény elosztás
400W
Felhasználás
univerzális
Üzemi hőmérséklet
-55°C ~ 150°C (TJ)
Felületszerelt
Kétirányú csatornák
Ellenfeszültség (tip.)
33V
Gyártói tokozás
Átütési feszültség (min.)
36,7V
Alap típusszám
Max. összekapcsoló feszültség / Ipp
53,3V