Ehhez nincs kép: SMAJ30A-E3/5A
A kép csak reprezentáció. A pontos műszaki adatokhoz nézze meg a termék adatlapját.
SMAJ30A-E3/5A
DigiKey raktári szám
SMAJ30A-E3/5AGITR-ND - Szalag tekercsen (TR)
SMAJ30A-E3/5AGICT-ND - Vágott szalag (CT)
SMAJ30A-E3/5AGIDKR-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
SMAJ30A-E3/5A
Leírás
TVS DIODE 30VWM 48.4VC DO214AC
Gyártói standard átfutási idő
20 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
48,4V bilincs 8,3A Ipp TVS dióda Felületszerelt DO-214AC (SMA)
Kategória
Max. impulzusáram (10/1000µs)
8,3A
Gyrt.
Teljesítmény elosztás
400W
Sorozat
Hálózatvédelem
No
Csomagolás
Szalag tekercsen (TR)
Vágott szalag (CT)
Digi-Reel®
Felhasználás
univerzális
Alkatrész státusza
Aktív
Üzemi hőmérséklet
-55°C ~ 150°C (TJ)
Típus
Zener
Rögzítés módja
Felületszerelt
Egyirányú csatornák
1
Tokozás
DO-214AC, SMA
Ellenfeszültség (tip.)
30V
Gyártói tokozás
Átütési feszültség (min.)
33,3V
Alap típusszám
Max. összekapcsoló feszültség / Ipp
48,4V